בנובמבר 2018 שיתפתי אתכם בסיפור של לולי ...
מצאתי את לולי בכניסה לבניין שלנו בלילה חורפי וקר במיוחד כשהייתה רק בת חודשיים. היא לא זזה, גופה הזעיר היה קר, ורגלה הקדמית הראתה סימנים חמורים של פגע וברח. מסרבת להאמין שהיא איננה, ליטפתי אותה, מלמלתי אליה שזה לא יכול להיות, והמשעתי לחמם אותה בידיי. לפתע שמעתי 'מיאו' קלוש. הזעקתי את הוטרינר השכונתי ורצתי איתה במורד הרחוב אליו. עוד בטלפון הזהיר אותי שרוב הסיכויים הם שעד שיגיע, היא כבר תהיה איננה, אבל התעקשתי - כי היא התעקשה.

לולי סבלה מהיפותרמיה, התייבשות ופצע הדריסה ברגלה היה במצב אקוטי והפיץ זיהום ליתר הגוף במהירות. היא נאלצה לעבור ניתוח לכריתת רגלה הקדמית בגיל שברירי ובמצב הגופני הקשה הזה. הובהר לי שיכול להיות שלא תעבור את הלילה, וגם אם תעבור את הלילה שלא בטוח שתעבור את ניתוח הכריתה, אבל היא כן :) היא עברה בהצלחה את הניתוח הזה ועוד אחד שבוע לאחר מכן. לולי לוחמת, היא רצתה לחיות.

Luli Coren Amenuel

כשלוש שנים של חמידות מוחלטת לאחר מכן, ואחרי תקופה של התנגשות ברהיטים ופספוס קפיצות, נאמר לנו שהיא צריכה ניתוח עיניים אחרת תאבד את שתיהן ותסתכן בהפצת זיהום לכל הגוף - ככל הנראה סיבוך שנגרם מאותו לילה טראומטי לפני כל אותן שנים. הניתוח לבדו היה יותר ממה שיכולנו להרשות לעצמנו. אז, יצרנו את ׳תיק לולי׳ - תיק חמוד כחתול במחיר לואו-קוסט ובמהדורה מוגבלת, במטרה לעזור לכסות את העלויות. 

Luli Bag - Lee Coren

הניתוח של לולי היה הצלחה אדירה. חייה מאז השתפרו ללא היכר, וזה גם בזכותכם!

במהלך החודשים האחרונים קיבלנו בקשות רבות להחזיר את התיק; למרבה הצער, זה לא בר קיימא עבורנו כעסק קטן. פתיתי הקונפטי מודפסים ידנית, הצורה נחתכת אחת אחת והתפירה מוקפדת למרות פשטות התוצר (זה סוד הקסם הרי ;). עם זאת (תיפוף תופים בבקשה), החלטנו לעשות את זה בכל זאת לכבוד יום החתול הבינלאומי!

לחצו כאן לרכישת תיקי לולי!

זמין ל-4 ימים בלבד - עד סוף יום החתול הבינלאומי (8 באוגוסט).

Luli by Kiril Cherikover