התיקים והארנקים הטבעוניים שנועדו להקליל את ימייך ולהכניס שמחה ויופי לתוכם.
100% טבעוני, מיוצר בתנאי העסקה הוגנים, מחומרים המתחשבים בסביבה, בהדפסים מקוריים בהשראת מסעות בעולם.

בעיצובים של לי קורן נפגשים שני מקורות השראה גדולים; הסביבה האורבנית הקאוטית, ומולה האסקפיזם והאוויר הצח שמציעים הנופים הטבעיים הפתוחים. בטיול בעולם דרך עדשת המצלמה של קורן תמונות מפורקות ומורכבות מחדש במטרה לשקף את הדפוסים הייחודיים שלהן, והופכות לבדים מודפסים בטכניקת דפוס רשת. הקולקציה כוללת צורות ורסטיליות, שעוצבו ותוכננו להקליל את ימיך, ולהכניס שמחה ויופי לתוכם.

 

אנחנו מאמינים שאופנה יכולה וצריכה להיות נטולת אכזריות, עבור בני אדם ובעלי חיים כאחד.
המותג לי קורן הוא 100% טבעוני ומיוצר בתנאי העסקה הוגנים. 

המותג מאושר ע״י הארגונים: ויגן פרינדלי הישראלי, ארגון PETA העולמי, וארגון Animal Free האירופאי. התיקים שלנו הם 100% ללא תוצר לוואי של בעלי חיים. זה אומר שאין שום שימוש במשי, לא פרווה, לא צמר, לא נוצות, לא עור. 

אנחנו משתמשים במגוון של בדים כמו כותנה גולמית, פוליאורית׳ן, מיקרופייבר ממוחזר מבקבוקי פלסטיק, ופוליאסטר ממוחזר המיוצר מפסולת פלסטיק עבור בטנות התיקים. ככל שניתן אני משתמשת בתחליף העור פוליאורית׳ן, בד המיוצר משאריות תהליכי ייצור של בדים אחרים, מתכלה, איכותי ועמיד במים.

 
Lee Coren Packaging

אתם מוזמנים להציץ לתוך הסטודיו, תהליכי הייצור וההשראה שלי באינסטגרם: leecoren@. יש לכן פריט של ׳לי קורן׳? נשמח לראות לאן אתן לוקחות אותו! תייגו leecoren# כדי שלא נפספס.


אני מתפעלת סטודיו קטן, ומאוד מעריכה את הבחירה שלכן לקנות עיצוב טבעוני שנעשה בעבודת יד בישראל.