הכירי את התיקים והארנקים הטבעוניים שנועדו להקליל את ימייך ולהכניס שמחה ויופי לתוכם.
100% טבעוני, מיוצר בעבודת יד מקומית ובהדפסים מקוריים בהשראת מסעות בעולם.

בעיצובים שלי נפגשים שני מקורות השראה גדולים; הסביבה האורבנית הקאוטית, ומולה האסקפיזם והאוויר הצח שמציעים הנופים הטבעיים הפתוחים. בטיול בעולם דרך עדשת המצלמה שלי, תמונות מפורקות ומורכבות מחדש במטרה לשקף את הדפוסים הייחודיים שלהן, והופכות לבדים מודפסים בטכניקת דפוס רשת ידנית. הקולקציה כוללת צורות ורסטיליות, שעוצבו ותוכננו להקליל את ימיך, ולהכניס שמחה ויופי לתוכם.
Lee Coren Studio

Lee Coren Studio

אני מאמינה שאופנה יכולה וצריכה להיות נטולת אכזריות, עבור בני אדם ובעלי חיים כאחד.
המותג לי קורן הוא 100% טבעוני ומיוצר בעבודת יד בישראל. 

המותג מאושר ע״י הארגונים: ויגן פרינדלי הישראלי, ארגון PETA העולמי, וארגון Animal Free האירופאי. התיקים שלנו הם 100% ללא תוצר לוואי של בעלי חיים. זה אומר שאין שום שימוש במשי, לא פרווה, לא צמר, לא נוצות, לא עור. 

אני משתמשת במגוון של בדים כמו כותנה גולמית, פוליאורית׳ן, מיקרופייבר, ומדי פעם סטוק פוליאסטר עבור הבטנות. ככל שניתן אני משתמשת בתחליף העור פוליאורית׳ן, בד המיוצר משאריות תהליכי ייצור של בדים אחרים, מתכלה, איכותי ועמיד במים. עם זאת זה לא תמיד אפשרי ולכן חלק מתחליפי העור שלי מכילים גם פי.וי.סי - ממפעל המטפל, מטהר וממחזר את כל הפליטות שלו בתוך המפעל.

Lee Coren Studio - Ethics and Sustainability
הסטודיו
כל פריט ׳לי קורן׳ ייחודי, כי הוא נעשה עם הקפדה ותשוקה חלק אחרי חלק. אני עובדת עם בעלי ובעלות מלאכה ותיקים, בעלי ניסיון רב וידי זהב, בכדי לייצר תיקי גב, תיקי צד, ארנקים, תיקי ערב ופריטים נוספים, שיחזיקו מעמד זמן רב, אבל לעולם לא יהיו משעממים.

תהליך ההדפסה הידני נעשה בטכניקת דפוס רשת מסורתית, בחלקה אצלי בסטודיו ובחלקה בסטודיו של בעל מלאכה בעל עשרות שנות ניסיון. התפירה נשמרת לידיים הטובות ביותר בתחומן; תופרות ביתיות ומתפרות משפחתיות. ע״י שמירה של חלקים גדולים מתהליך הייצור בסטודיו וייצרו בכמויות קטנות, מתאפשר לי גם לצמצם את הפחת ולנצל שאריות למטרות שונות. אפילו החלקים הקטנים ביותר הופכים בתורם לתגיות הפריטים.
 
Lee Coren Packaging

אתם מוזמנים להציץ לתוך הסטודיו, תהליכי הייצור וההשראה שלי באינסטגרם: leecoren@. יש לכן פריט של ׳לי קורן׳? ממש אשמח לראות לאן אתן לוקחות אותו! תייגו leecoren# כדי שלא אפספס אתכן.


אני מתפעלת סטודיו קטן, ומאוד מעריכה את הבחירה שלכן לקנות עיצוב טבעוני שנעשה בעבודת יד בישראל.