לי קורן מתרגמת דימויים ממסעות בעולם ומנופים אורבניים למוצרי טקסטיל טבעוניים המיוצרים בישראל, בעבודת יד ובצורה אתית. הקולקציה כוללת תיקי גב וארנקים לצד קלאצ'ים, תיקי ערב, צעיפים ואמנות קיר, מודפסים בטכניקה מסורתית של דפוס רשת ידני.

בעיצובים של לי קורן נפגשים שני מקורות השראה גדולים; הסביבה העירונית הקאוטית, ומולה האסקפיזם והאוויר הצח שמציעים הנופים הטבעיים הפתוחים. בטיול בעולם דרך עינייה של קורן, תמונות נוף מפורקות ומורכבות מחדש במטרה לשקף את הדפוסים הייחודיים שלהן, והופכות לבדים מודפסים בדפוס רשת ידני.

הקולקציה כוללת צורות ורסטיליות, שעוצבו ותוכננו שיהפכו את חיי האישה המודרנית לקלים, נעימים ויפים.
Lee Coren Studio
"לאחר שסיימה לימודי את התואר בתקשורת חזותית התחילה לעבוד כמעצבת בסטודיו לעיצוב. היא תמיד חשבה שזה החלום שלה, לצלול בין אותיות וריווחים ולייצר טיפוגרפיות מושלמות עבור ספרים ומגזינים, אבל עדיין משהו לא עזב אותה - נותרה בה כמיהה לעולמות הטקסטיל. היא החליטה להקשיב לגעגוע הזה ולהקים את המותג ׳לי קורן׳." האזינו לשיחה עם לי על פיתוח המותג ויצירה בפודקאסט של ליאור פרנקל

Lee Coren Studio


הערכים שלנו

אני מאמינה שאופנה יכולה וצריכה להיות נטולת אכזריות, עבור בני אדם ובעלי חיים כאחד. המותג לי קורן הוא 100% טבעוני, מיוצר בעבודת יד, מחומרים בעלי השפעה סביבתית מינימלית, שמקורם בעסקים עצמאיים מקומיים. אנחנו מייצרות את כל התיקים והבדים המודפסים שלנו כאן בישראל. להמשך קריאה לחצו כאן.

המותג מאושר ע״י ארגון PETA העולמי, וע״י ארגון Animal Free האירופאיLee Coren is a PETA Approved Vegan BrandLee Coren Screen Printed Jewel Cotton
מחפשים חנות פיזית?
התיקים, הארנקים, הצעיפים והאקססוריז שלנו נמכרים בחנויות נבחרות ברחבי העולם.
מצאו את החנות הקרובה אליכם כאן.
אתם מוזמנים להציץ לתוך הסטודיו, תהליכי הייצור וההשראה שלנו באינסטגרם: leecoren@. יש לכן פריט של ׳לי קורן׳? ממש נשמח לראות לאן אתן לוקחות אותו! תייגו leecoren# כדי שלא נפספס אתכן.


אנחנו סטודיו קטן, ומאוד מעריכות את הבחירה שלכן לקנות אופנה טבעונית שנעשתה בעבודת יד, כאן בישראל.