המטרה שלנו היא לתכנן, לעצב ולייצר פריטים שיקלילו את ימייך ויכניסו שמחה ויופי לתוכם. 
בעיצובים של לי קורן נפגשים שני מקורות השראה גדולים; הסביבה העירונית הקאוטית, ומולה האסקפיזם והאוויר הצח שמציעים הנופים הטבעיים הפתוחים. בטיול בעולם דרך עינייה של קורן, תמונות נוף מפורקות ומורכבות מחדש במטרה לשקף את הדפוסים הייחודיים שלהן, והופכות לבדים מודפסים בדפוס רשת ידני. הקולקציה כוללת צורות ורסטיליות, שעוצבו ותוכננו שיהפכו את חיי האישה המודרנית לקלים, נעימים ויפים.
Lee Coren Studio

Lee Coren Studio

אני מאמינה שאופנה יכולה וצריכה להיות נטולת אכזריות, עבור בני אדם ובעלי חיים כאחד.
המותג לי קורן הוא 100% טבעוני ומיוצר בעבודת יד כאן בישראל. תהליך ההכנה, ההדפסה, הגימור והאריזה נעשה בסטודיו, והתפירה נעשית ע״י הידיים המקצועיות ביותר בתחום.

המותג מאושר ע״י ארגון ויגן פרינדלי הישראלי, ארגון PETA העולמי, וארגון Animal Free האירופאי. התיקים שלנו הם 100% ללא תוצר לוואי של בעלי חיים. זה אומר שאין שום שימוש במשי, לא פרווה, לא צמר, לא נוצות, לא עור. 

אנחנו משתמשות במגוון של בדים כמו כותנה גולמית, פוליאורית׳ן, מיקרופייבר, ומדי פעם סטוק פוליאסטר עבור הבטנות. ככל שניתן אנחנו משתמשים בתחליף העור פוליאורית׳ן, בד המיוצר משאריות תהליכי ייצור של בדים אחרים, מתכלה, איכותי ועמיד במים. עם זאת זה לא תמיד אפשרי ולכן חלק מתחליפי העור שלנו מכילים גם פי.וי.סי.

כל התיקים והבדים המודפסים שלנו מיוצרים בישראל. אני עובדת כמיטב יכולתי להבטיח כי אני תומכת בתנאי עבודה בטוחים והוגנים לאורך שרשרת האספקה שלנו.
Lee Coren Studio - Ethics and Sustainability
הסטודיו
כל פריט ׳לי קורן׳ ייחודי, כי הוא נעשה עם הקפדה ותשוקה חלק אחרי חלק. אני עובדת עם בעלי ובעלות מלאכה מוסמכים ביותר, בכדי לעצב ולייצר תיקי גב, תיקי צד, ארנקים, קלאצ׳ים, צעיפים ופריטים נוספים, שיחזיקו מעמד זמן רב, אבל לעולם לא יהיו משעממים.

כל תהליך ההדפסה הידני נעשה בטכניקת דפוס רשת מסורתית אצלנו בסטודיו, כמו גם חיתוכים, גימורים, אריזות ועוד. התפירה נשמרת לידיים הטובות ביותר בתחום שלהם; תופרות ביתיות ומתפרות משפחתיות. ע״י שמירה על חלקים גדולים של תהליך הייצור בתוך הסטודיו ולאחר הזמנה, אנחנו גם יכולות לצמצם את הפחת ולנצל שאריות למטרות שונות. אפילו החלקים הקטנים ביותר הופכים בתורם לתגיות הפריטים.
 
Lee Coren Packaging

מחפשים חנות פיזית?

ניתן לתאם הגעה לסטודיו הבייתי שלנו הממוקם כיום בגבול יפו ובת ים; קרוב לחוף הים הכי יפה באיזור אבל גם למחלף וולפסון ולמרבית קווי התחב״צ המרכזיים. לתיאום הגעה, צרו קשר.

אתם מוזמנים להציץ לתוך הסטודיו, תהליכי הייצור וההשראה שלנו באינסטגרם: leecoren@. יש לכן פריט של ׳לי קורן׳? ממש נשמח לראות לאן אתן לוקחות אותו! תייגו leecoren# כדי שלא נפספס אתכן.אנחנו סטודיו קטן, ומאוד מעריכות את הבחירה שלכן לקנות אופנה טבעונית שנעשתה בעבודת יד, כאן בישראל.